O MNIE

Bardzo mi miło, że wpadłaś do mnie!

Nazywam się Kornelia Kuziel i teraz zajmuję się tworzeniem indywidualnych zaproszeń ślubnych. Nie zawsze jednak to robiłam, był taki okres w moim życiu, kiedy myślałam, że będę ogrodnikiem. Tak, ogrodnikiem! :D Rośliny otaczały mnie wszędzie, w domu, na uczelni, w pracy. Wiedziałam, że mam misje, aby tworzyć piękne rzeczy za pomocą roślin. Chciałam uszczęśliwiać ludzi i myślałam, że to będzie najlepszy sposób.

o_mnie_1.jpg

Z czasem jednak okazało się, że projekt, na którym mi zależało nie doczekał się realizacji. Z zapytań zazwyczaj nic nie wychodziło, pomysł zaczynał mi się coraz mniej podobać a tworzenie rzeczy pięknych przeszło gdzieś na ostatni plan. I pewnie bym trwała w tej niepewności jeszcze trochę, gdybym nie postanowiła sprobować czegoś innego.

Szczęśliwym trafem miałam dostęp do komputera z Photoshopem. Zaczęłam kreować pierwsze projekty i wrzucać je na stronę. Mimo, że byłam z nich bardzo dumna, rzeczywistość mnie uderzyła - NIE MIAŁAM ŻADNYCH ZAPYTAŃ OD KLIENTÓW PRZEZ PIERWSZYCH KILKA MIESIĘCY. Myślałam, że pora iść do korpo.

o_mnie-2.jpg

Na szczęście szybko mi to minęło. Wzięłam się do pracy - więcej nauki, więcej programów, zamówione ćwiczenia do kaligrafii, resztki pieniędzy wydawane na wszelakie papiery, poświęcałam na to masę czasu ... i ... ZACZĘŁO DZIAŁAĆ! Dostawałam oferty współpracy z najlepszymi, szczęśliwe Pary Młode rozdawały swoje zaproszenia, coraz częściej pojawiałam się w różnych magazynach, koniec końców trafiłam do Amerykańskiego Once Wed (marzenie marzeń!). I wtedy poczułam, że to jest to. W końcu znalazłam coś, co pozwala mi wykonać moja misję, coś co sprawia że czuję się szczęśliwsza i spełniona. Nakręca mnie to aby tworzyć jeszcze więcej i lepiej.

Foto. Aleksandra Nowak