top of page
Artboard 2.jpg

Pomagamy wszystkim kreatywnym i artystom zbudować firmę, o jakiej zawsze marzyli.

Już wiesz, że aby rozwijać firmę nie wystarczy tylko sprzedawać. Dla Ciebie to już jest za mało. Ty teraz potrzebujesz nieco innych rozwiązań, takich które pomogą Ci budować wszystko zgodnie z Tobą 

i które jednocześnie sprawią, że wyjdziesz poza schemat, staniesz się wyraźniejszy i rozpoznawalny. Ty chcesz posiadać prawdziwą markę i wiesz, że bez tych rozwiązań nie będzie to możliwe.

insta_graphic copy 3_2x.png

Dokładnie tak jak zrobiliśmy to innym:

"Sama bym nigdy do tego nie doszła 
i cieszę się, że się zdecydowałam."

Zanim zgłosiłam się do Kornelii, myślałam, że wiem co chcę robić i nie potrzebuję strategii. Jednak po rozmowie z Kornelią zdecydowałam się na rebranding i nie żałuję! Nie tylko w końcu zobaczyłam ile rzeczy wcześniej przegapiłam, ale też całość otworzyła mi oczy na wszystko.

W końcu wiedziałam czym jest “moja” spójność, rozpoznawalność czy klimat oraz jak mogę budować swoja firmę lepiej. Sama nigdy bym do tego nie doszła i cieszę się, że się zdecydowałam. Kornelia także podpowiedziała mi jak wizualnie mogę to potem wykorzystać, co napewno niedługo wykorzystam!

Milena Zińczuk

Artboard 2.jpg

Moje oferty dla Ciebie:

- Projekt identyfikacji wizualnej- Logo ( i jego cała rodzina- logo główne, wersja alternatywna i symbol), dobór typografii, moodboarding, firmowa kolorystyka + opcjonalnie dodatki jak np.projekt papeterii firmowej, projekt plakatu, szablon stories na IG i inne

Pakiet Full branding

Koszt inwestycji:
Czas trwania:

od 7 tys zl +
od 7 tyg +

- Ok 25 + stron PDF z Twoją strategią. W środku m.in. znajdziesz: analizę klienta i konkurencji, ustalenie fundamentów marki takich jak jej opowieść, misja, wizja, wartości, głos, serce, osobowość, odnalezienie jej wyróżnika i kreatywne rozwiązania

Pakiet ten odpowie Ci na najważniejsze pytania :

Jak lepiej pokazać swoją wartość tak, aby klienci Cię pokochali i chcieli współpracować tylko 
z Tobą.

Jak zbudować silną i trwałą spójność, która najważniejsze, będzie pochodziła od Ciebie.

Połączymy Twoją strategię z identyfikacją wizualną tak aby pokazywała Twoją unikatowość.

Jakie są najważniejsze potrzeby Twojego klienta i jak Ty unikatowo możesz mu pomóc.

Sprawdzisz gdzie masz miejsce na rozwój na swoim rynku oraz gdzie jest Twoja nisza.

Odnajdziesz swój markowy marketing, copywriting, czy też klimat całej marki. 

Artboard 3.jpg
Artboard 2.jpg

Jak to robimy?- krok po kroku

01

Zadania

02

Sesja strategiczna

03

Gotowy PDF

04

Projektowanie

01. Zadania

Najpierw wysyłamy Ci proste zadania do zrobienia. Podczas tych zadań nie tworzysz sama swojej strategii a bardziej pomagasz nam poznać Ciebie i Twoją markę. Te zadania zajmą Ci ok. 2 godz Twojego czasu i są bardzo proste :)

03. Gotowy PDF

Na podstawie naszej sesji, tworzę dla Ciebie Twoją strategię marki. Odnajdujesz tam wszystkie odpowiedzi razem z propozycją jak łączyć strategię z Twoją identyfikacją wizualną. 

02. Sesja strategiczna

Podczas tej sesji jeszcze lepiej poznajemy Twoją markę. Sesja ta przypomina rozmowę, podczas której odkrywamy wiele nieporuszanych wcześniej tematów, trwa  średnio 3 g. Jeśli czegoś nie będziesz wiedzieć- niczym się nie przejmuj. Ja o wszystko zadbam.

04. Projektowanie

Gdy skończymy etap strategiczny zabieram się za projektowanie. Czas projektowania zależy od liczby projektów. W przypadku samego logo może to potrwać ok 3 tygodnie.

Jesteś zainteresowany?

*limit miejsc jest ograniczony. W ciągu roku maks. możemy przyjąć 10 projektów. 

bottom of page