top of page

Brow.now

To firma, która specjalizuje się w makijażu i wizażu. Pomaga klientkom zadbać o ich naturalne piękno wykorzystując najnowszą wiedzę branżową.

Ich misją jest uświadomienie kobietom jak wiele siły i piękna mają w sobie. Zarówno tego wewnętrznego i zewnętrznego. 

Wierzą, że każda kobieta powinna być z niego dumna i nie bać się go podkreślać oraz iść z nim pewnie przez świat. 

Problem z jakim się zgłosili:

Co zrobiliśmy:

Gdy Otylia się do mnie zgłaszała, była już dobrze rozwinięta firmą. Po głębszej rozmowie okazało się, że Otylia miała potrzebę stworzenia czegoś bardziej spójnego z nią 

i wyróżniającego się. Czegoś co pomoże jej lepiej wyjść do klienta i nawiązać lepsza więź z nim. Celem rebrandingu było też uzyskanie lepszej sprzedaży. 

Zaczęłyśmy od strategii, w której nie tylko odnalazłyśmy to, co ją wyróżnia, ale także odnalazłyśmy, co przyciąga jej idealnych klientów. Na tym etapie także pracowałyśmy nad wizualnymi rozwiązaniami, które lepiej bedą

mogły pokazać ją od tej unikatowej strony. Poszłyśmy w kierunku bardziej nowoczesnym, delikatnym i naturalnym, co jest bardzo charakterystyczne dla tej marki. 

Artboard 10.jpg

“Żałuję, że tak późno się zdecydowałam” 

Angelika- AP Ogrody

Dzięki strategii nie tylko łatwiej było mi dotrzeć do klientów, na których mi bardziej zależało, ale także odnalazłam to, co jest w mojej firmie wyjątkowego i “mojego”. Żałuję, że tak późno się zdcydowalam na pomoc Kornelii, bo straciłam dużo czasu szukając tego na własną rękę. 

bottom of page