top of page

AP Ogrody

To lokalna firma ogrodnicza, która specjalizuje się w tworzeniu naturalistycznych ogrodów w angielskim klimacie. 

Ich misją jest pokazanie, że ogród nie musi spełniać tylko funkcji reprezentatywnych. On może być także świątynią i miejscem, które współgra z nami przez cały rok.

Wykorzystują w tym celu unikatowe połączenia roślin, które przypominają ich naturalne kompozycje, jednak w nieco elegantszym wydaniu.

Problem z jakim się zgłosili:

Co zrobiliśmy:

Angelika i Piotr mieli problem z tym, aby przyciągać lepszych klientów i móc w niedalekiej przyszłości podnieść ceny.

Ich branding nie odwzorowywał prawdziwej wartości, jaką wnosili swoim klientom oraz ciężko było im się wyróżnić na rynku.

W strategii marki odnaleźliśmy to, co sprawia, że są wyjątkowi oraz połączyliśmy ich z idealnym klientem. W rezultacie AP ogrody nie tylko lepiej rozumieli do kogo powinni się kierować, ale także pierwszy raz mogli

wyraźnie dostrzec swoją unikatowość. Odkryte cechy tej marki pozwoliły nam lepiej nadać kierunek rozwoju w projektach i zgodnie z nimi pokazać AP Ogrody od tej eleganckiej jak i naturalnej strony. 

Artboard 3.jpg
Artboard 1 copy 3.jpg
Artboard 6.jpg
Artboard 7.jpg

“Żałuję, że tak późno się zdecydowałam” 

Angelika- AP Ogrody

Dzięki strategii nie tylko łatwiej było mi dotrzeć do klientów, na których mi bardziej zależało, ale także odnalazłam to, co jest w mojej firmie wyjątkowego i “mojego”. Żałuję, że tak późno się zdcydowalam na pomoc Kornelii, bo straciłam dużo czasu szukając tego na własną rękę. 

bottom of page